آخرین اخبار
بیانیه بسیج دانشجویی مبنی بر لغو مستند “ترخیص”

بیانیه بسیج دانشجویی مبنی بر لغو مستند “ترخیص”

بیانیه بسیج دانشجویی مبنی بر لغو مستند “ترخیص”

بسمه تعالی
به اطلاع می رساند پيرو اخباري كه روز گذشته در يكي از خبرگزاري های رسمی وزارت بهداشت مبني بر عدم كسب مجوز جهت اكران مستند “ترخيص” در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، توسط تشکل برگزار کننده (بسيج دانشجويي) منتشر گردید، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (ره) با توجه به لزوم شفاف سازی، تصوير مجوز صادره از سوي دانشگاه را جهت اطلاع مخاطبان گرامي به پیوست منتشر می نماید.

مسئولين مربوطه بدانند که بسیج دانشجویی، با توجه به نص صریح قانون تشکیل، تقویت و توسعه بسیج دانشجویی، صرفا جهت برگزاری “راهپیمایی” و “تجمع” نیاز به دريافت مجوز دارد و نامه نگاری ها و مکاتباتي که صورت می گیرد جهت همدلي و تعامل با دانشگاه است. این در حالی هست که بسیج دانشجویی در خصوص اکران این مستند با معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه 15 روز قبل از برنامه، نامه نگاری داشته و پس از گذشت 10 روز به صورت مکتوب #مجوز_رسمی برای اکران برنامه توسط مسئولین صادر گردیده است. اما به دلیل دخالت های بی مورد و غیر قانونی، این برنامه بصورت #شبانه لغو گردید و مایه تعجب همگان شد!

بسيج دانشجويي تاكنون به دليل احترام به مخاطبان عزيز و حفظ يكپارچگی در فضاي دانشگاه از انتشار مجوز خودداري نموده و تنها سوء استفاده بعضی از مسئولین از حسن نیت بسیج دانشجویی و نسبت دادن مسائل کذب با فشار از #بالا در فضای رسانه، باعث آن شده که به ناچار پای مسائل داخلی دانشگاه را به فضای رسانه باز کنیم و بخاطر دخالت ها و فشار های بی جهت #فشارآورندگان_از_بالا! در جهت حفظ آبروی این تشکل انقلابی برآییم.

بهتر است مسئولين و خبرگزاري مذكور #قوانين مرتبط با تشکل انقلابی بسيج دانشجویی را يكبار هم كه شده مطالعه نمایند.

?بسيج دانشجويي تا اين لحظه سكوت كرده اما پيگيري موضوع را از هم اكنون در دستور كار خود قرار مي دهد.

?شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی متذکر می شود که هر گونه سوء استفاده از اسناد و موارد ذکر شده، مورد پیگرد جدی قرار خواهد گرفت.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *