تمدید ثبت نام راهیان نور خواهران و برادران- محدود

تمدید ثبت نام راهیان نور خواهران و برادران- محدود

با توجه به نزدیکی ایام آغاز حرکت معنوی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) نیز همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری این اردو خواهد کرد.

ثبت نام محدود می باشد و هزینه باید به صورت اینترنتی پرداخت شود

با توجه به اهمیت برنامه ریزی اجرایی و محتوایی اردو، جهت بالا بردن کیفیت و هماهنگی، نکات و شرایط اردو به شرح ذیل خواهد بود.

تذکرات و جزئیات مهم سفر:

– اردوی راهیان نور این واحد دانشگاهی به همت بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد و این اردو، اردوی «دانشجویی» می‌باشد.

– بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنوب مطابق برنامه ریزی (اعلامی) انجام خواهد شد. (برنامه منعطف و بر اساس شرایط و اقتضائات پیش بینی شده است لذا قابل تغییر و جابه جایی است.

– مدت زمان اردو و حضور کاروان در منطقه 4 روز می‌باشد و اردوی خواهران و برادران به صورت مجزا خواهد بود

زمان اردوی برادران در بازه‌ی زمانی بین 94/12/18 لغایت 94/12/22 و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز: دوکوه ، هویزه ، میثاق )

زمان اردوی خواهران نیز در بازه زمانی 94/12/18 لغایت 94/12/22 و مسیر حرکت از جنوب خوزستان به سمت شمال منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز: میثاق ، هویزه ، دوکوه )

– با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام و درصورت تکمیل ظرفیت، سامانه ثبت نام بسته خواهد شد

– مسیر رفت اردو از تهران (برادران به سمت اندیمشک) ( خواهران به سمت اهواز) و بازگشت (برادران از اهواز )(خواهران از اندیمشک)به سمت تهران با قطار (شرکت ریل ترابر سفیر) انجام خواهد شد.

– بازدید و جا به جایی در بین مناطق و زیارتگاه های شهدا توسط اتوبوس انجام خواهد شد.

– براساس زمانبندی سال‌های گذشته، پیش بینی می شود از مناطقی همچون؛ دوکوهه، شرهانی، فتح المبین، فکه، شلمچه، طلاییه، خرمشهر، دهلاویه، هویزه، پاسگاه زید، اروند و… بازدید و زیارت انجام شود.

علاوه بر راوی، استاد، روحانیون و مداحان همراه، (چه در سفر برادران و چه در سفر خواهران) از راویان هشت سال دفاع مقدس در مناطق نیز بهره مند خواهیم شد.

– با توجه به انعطاف در برنامه ریزی (متناسب با هر منطقه) جزئیات برنامه های روزانه بزودی اعلام خواهد شد.

– با توجه به محدودیت فضا حداکثر بار مجاز برای هر نفر یک ساک دستی می باشد.(مسئولیت نگه داری و حفاظت از وسایل شخصی بر عهده دانشجو می باشد)

– هزینه سفر راهیان نور برای برادران و خواهران 30.000 تومان می باشد . 

خواهران محترمی که اقدام به ثبت نام کردند می‌بایست در زمان مقرر و اعلامی، حتماً نسبت به دانلود، پرینت و تکمیل فرم رضایت نامه اقدام نموده و آن را به دفاتر بسیج دانشجویی خواهران دانشکده خود تحویل دهند وحضور ایشان در اردو منوط به تکمیل این فرم است. همچنین هرگونه عدم اطلاع به والدین برعهده دانشجو می‌باشد.

– لطفاً در طول سفر به دلیل راحتی و حفظ نظم در پیشبرد اردو تابع برنامه اعلامی از سوی مسئولین اردو باشید و ملزم به رعایت آن شوید. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه سرپیچی از ضوابط اعلامی از سوی مسئول اردو به عهده شخص می‌باشد.

– جهت کسب اطلاع از فعالیت ها و اقدامات مقدماتی و اجرایی اردو می‌توانید به کانال تلگرام بسیج دانشجویی و یا به سایت بسیج دانشجویی www.BSBMU.ir مراجعه فرمایید.

کانال تلگرام https://telegram.me/BSBMU و یا جستجو در تلگرام تحت عنوان BSBMU@

جهت ثبت نام رو لینک مربوطه کلیک کنید

لینک پرداخت هزینه بعد ثبت نام میباشد و عدم پرداخت هزینه به منزله انصراف از اردو میباشد.

ثبت نام و پرداخت هزینه اردوی برادران

 

ثبت نام و پرداخت هزینه اردوی خواهران

 

دانلود فرم رضایت نامه خواهران 

 

افرادی که قبلا ثبت نام کردند می توانند از طریق این درگاه نسبت به پرداخت هزینه اردو اقدام نمایند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *