ثبت نام اردوی راهیان نور ۱۳۹۵

ثبت نام اردوی راهیان نور ۱۳۹۵

با توجه به نزدیکی ایام آغاز حرکت معنوی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) نیز همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری این اردو خواهد کرد.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی اجرایی و محتوایی اردو، جهت بالا بردن کیفیت و هماهنگی، نکات و شرایط اردو به شرح ذیل خواهد بود.


تذکرات و جزئیات مهم سفر: 


– اردوی راهیان نور این واحد دانشگاهی به همت بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد و این اردو، اردوی «دانشجویی» می‌باشد.

– بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنوب مطابق برنامه ریزی (اعلامی) انجام خواهد شد. (برنامه منعطف و بر اساس شرایط و اقتضائات پیش بینی شده است لذا قابل تغییر و جابه جایی است)

اولویت با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) ، دانشجویان جدیدالورود (مهر و بهمن ۹۵) و آن دسته از دانشجویانی است که توفیق زیارت و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس و قربانگاه شهدای گرانقدر، اولین بار است که شامل حالشان می شود.

– مدت زمان اردو و حضور کاروان در منطقه ۴ روز می‌باشد و اردوی خواهران و برادران به صورت مجزا خواهد بود

زمان اردوی برادران در بازه‌ی زمانی بین ۹۵/۱۲/۲۱ لغایت ۹۵/۱۲/۲۵ و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز:  یادمان دوکوه ، یادمان شهدای هویزه ، اسکان میثاق )

زمان اردوی خواهران نیز در بازه زمانی ۹۵/۱۲/۲۰ لغایت ۹۵/۱۲/۲۴ و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز:  یادمان دوکوه ، یادمان شهدای هویزه ، اسکان میثاق ) 

– با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام و درصورت تکمیل ظرفیت، سامانه ثبت نام بسته خواهد شد (چنانچه با انصراف افراد افزایش ظرفیت امکان پذیر بود، بازگشایی سامانه ثبت نام از طریق کانال تلگرام بسیج دانشجویی و سایت اطلاع رسانی خواهد شد.)

–  رفت و آمد از تهران به استان خوزستان با قطار (شرکت  رجا و ریل ترابر سبا) انجام خواهد شد.

_ مسیر رفت اردو از تهران (برادران و خواهران) به سمت اندیمشک میباشد  و بازگشت (برادران و خواهران) از خرمشهر به سمت تهران

– بازدید و جا به جایی در بین مناطق و زیارتگاه های شهدا در منظقه، توسط اتوبوس انجام خواهد شد.

– براساس زمانبندی سال‌های گذشته، پیش بینی می شود از مناطقی همچون؛ دوکوهه، شرهانی، فتح المبین، فکه، شلمچه، طلاییه، خرمشهر، دهلاویه، هویزه، پاسگاه زید، اروند و… بازدید و زیارت انجام شود.(لازم به ذکر است در اسرع وقت و با تعیین بازه زمانی و همچنین وضعیت میزبانی ستاد راهیان نور و هماهنگی های لازم با سازمان بسیج دانشجویی ، اطلاعات دقیق و قطعی اعلام خواهد شد.)

علاوه بر راوی، استاد، روحانیون و مداحان همراه، (چه در سفر برادران و چه در سفر خواهران) از راویان هشت سال دفاع مقدس در مناطق نیز بهره مند خواهیم شد.

– با توجه به انعطاف در برنامه ریزی (متناسب با هر منطقه) جزئیات برنامه های روزانه بزودی اعلام خواهد شد.

– با توجه به محدودیت فضا حداکثر بار مجاز برای هر نفر یک ساک دستی می باشد.(مسئولیت نگه داری و حفاظت از وسایل شخصی بر عهده دانشجو می باشد)

_ همه ی حاضرین در سفر بیمه خواهند شد.

_ در طول مراحل ثبت نام، بارگزاری اسکن کارت ملی اختیاری می باشد. ( مستحب موکد!!)

مهم:  لازم به ذکر است ثبت نام و پرداخت هزینه اردو، فقط از طریق این سایت و به صورت آنلاین صورت میگیرد و در صورت عدم پرداخت هزینه سفر، ثبت نام شما، ناموفق در نظر گرفته میشود. (اگر به هر دلیلی قادر به پرداخت هزینه بصورت کامل نیستید، شهدا شما را دعوت می کنند، به این آیدی ( SarbazeGomnami@ ) در تلگرام پیام بدهید تا مشکل شما را حل کنیم)


هزینه های اردو: هزینه سفر راهیان نور برای برادران و خواهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که برای بار اول اعزام میشوند ۴۰٫۰۰۰ تومان ( با اعمال تخفیف) می باشد.  (۱۳ درصد از هزینه واقعی اردو) 

_ با توجه مساعدت های بسیار نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه، تخفیف شامل سایر دانشجویانی که قبلا توفیق حضور در مناطق را داشته اند هم شده است و مبلغ پرداختی آنها نیز ۴۰,۰۰۰ تومان می‌باشد . اما اولویت ثبت نام با دانشجویان سفر اولی می‌باشد.( لازم به ذکر است سایر دانشگاه ها اکثرا مبلغی بالاتر از ۵۰ هزار تومان بابت هزینه اردو دریافت میکنند)

_ هزینه سفر راهیان نور برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ( مهر و بهمن ۹۵)  ۲۵٫۰۰۰ تومان می باشد . ( ۸ درصد از هزینه واقعی اردو)

_ هزینه سفر راهیان نور برای دانشجویان سایر دانشگاه ها، اساتید و فارغ التحصیلان  ۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد. ( ۲۷ درصد از هزینه واقعی اردو) لازم به ذکر است ثبت نام این بزرگواران و نهایی شدن آن، فقط در صورت وجود ظرفیت می باشد. 

نکته: پیشنهاد میشود کسانی که در اولویت های بعدی میباشند حتما نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه اقدام کنند تا به صورت قطعی وارد لیست اولویت بندی بشوند و اگر احیانا اولویت شامل این عزیزان نشد هزینه واریزی سریعا از طرف بسیج دانشجویی عودت خواهد شد.

توجه:
نظر به این که امسال مسئولین فرهنگی معاونت دانشجویی در دانشگاه، نصف مبلغ اختصاص یافته به راهیان نور سال گذشته را به اردوی امسال تخصیص دادند، متاسفانه مجبور شدیم برای رفاه حال شما دانشجویان، حفظ کیفیت اردو و شان دانشجو، هزینه های دریافتی را افزایش دهیم. امیدواریم ریاست دانشگاه در خصوص برطرف کردن مشکلات قضای فرهنگی دانشگاه وقت بیشتری بگذارند. تا مجبور نباشیم ماه ها برای حل کوچیک ترین مسائل دانشجویی و فرهنگی دنبال مسئولان باشیم.

 

جدول زیر هزینه های واقعی اردو برای هر نفر می باشد که صرفا جهت اطلاع بزرگواران در اینجا قرارداده شده است.

هزینه واحد عنوان شماره
۱۲۵٫۰۰۰ تومان هر نفر بلیط قطار رفت و برگشت ۱
۶۰٫۰۰۰ تومان برای هر نفر در ۴ روز هزینه اتوبوس ۲
۷۰٫۰۰۰ تومان هر نفر در ۴ روز هزینه غذا و میان وعده ۳
۱۵٫۰۰۰ تومان هر نفر هزینه پک فرهنگی ۴
۲۰٫۰۰۰ تومان هر نفر در ۴ روز هزینه اسکان ۵
۲۹۰٫۰۰۰ تومان جمع هزینه ها  

 


خواهران به نکات زیر توجه کنند:


خواهران محترمی که اقدام به ثبت نام کردند می‌بایست بعد از ثبت نام ، حتماً نسبت به دانلود، پرینت و تکمیل فرم رضایت نامه اقدام نموده و آن را به دفاتر بسیج دانشجویی خواهران دانشکده خود تحویل دهند و حضور ایشان در اردو منوط به تکمیل این فرم است. همچنین هرگونه عدم اطلاع به والدین برعهده دانشجو می‌باشد.

_ ظرفیت اردوی خواهران ۲۵۰ نفر میباشد. 

_ به دلیل استقبال زیاد خواهران از اردو مجبور هستیم متقاضیان محترم را اولویت بندی کنیم. اولویت حضور در اردو درجه اول شامل افراد واجد شرایط زیر می باشد و در صورت وجود ظرفیت اضافه سایر ثبت نام شدگان جایگزین خواهند شد.
۱- دانشجویان جدید الورود (مهر و بهمن ۱۳۹۵) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 
۲- آن دسته از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) که برای بار اول به این سفر میروند و تا به حال توفیق حضور در مناطق دفاع مقدس را نداشته اند.

_ بعد از پایان ثبت نام اولویت حضور شما از طریق ایمیل به شما ارسال خواهد شد.


 جهت کسب اطلاع از فعالیت ها و اقدامات مقدماتی و اجرایی اردو می‌توانید به کانال تلگرام بسیج دانشجویی و یا به سایت بسیج دانشجویی www.BSBMU.ir مراجعه فرمایید.

کانال تلگرام https://telegram.me/BSBMU و یا جستجو در تلگرام تحت عنوان BSBMU@


جهت ثبت نام رو لینک مربوطه کلیک کنید


ثبت نام اردوی برادران 95 تمام شد.


ثبت نام اردوی خواهران 95 تمام شد.


دانلود فرم رضایت نامه خواهران 


مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *