ثبت نام اردوی راهیان نور 1397

ثبت نام اردوی راهیان نور 1397

با توجه به نزدیکی ایام آغاز حرکت معنوی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) نیز همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری این اردو خواهد کرد.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی اجراشیی و محتوایی اردو، جهت بالا بردن کیفیت و هماهنگی، نکات و شرایط اردو به شرح ذیل خواهد بود.


تذکرات و جزئیات مهم سفر: 


– اردوی راهیان نور این واحد دانشگاهی به همت بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد و این اردو، اردوی «دانشجویی» می‌باشد.

– بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنوب مطابق برنامه ریزی (اعلامی) انجام خواهد شد. (برنامه منعطف و بر اساس شرایط و اقتضائات پیش بینی شده است لذا قابل تغییر و جابه جایی است)

اولویت با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) ، دانشجویان جدیدالورود (مهر و بهمن 97) و آن دسته از دانشجویانی است که توفیق زیارت و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس و قربانگاه شهدای گرانقدر، اولین بار است که شامل حالشان می شود.

– مدت زمان اردو و حضور کاروان برادران در منطقه ۳ شب و ۴ روز و مدت زمان حضور کاروان خواهران در منطقه ۲ شب و ۳ روز می‌باشد و اردوی خواهران و برادران به صورت مجزا خواهد بود (اردوی خواهران به دلیل نبودن بلیط قطار ۳ روزه خواهد بود)

زمان اردوی برادران در بازه‌ی زمانی بین ۹۷/۱۲/۲۱لغایت ۹۷/۱۲/۲۵و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز:  یادمان دوکوهه ، هور ، اردوگاه شهید باکری )

زمان اردوی خواهران نیز در بازه زمانی ۹۶/۱۲/۲۰ لغایت ۹۶/۱۲/۲۳ و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز:   ، شهید حبیب اللهی ، بیمارستان صحرایی امام علی (ع)، اسکان شهید باکری ) ( احتمال تغییر در محل اسکان ها وجود دارد)

– با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام و درصورت تکمیل ظرفیت، سامانه ثبت نام بسته خواهد شد (چنانچه با انصراف افراد افزایش ظرفیت امکان پذیر بود، بازگشایی سامانه ثبت نام از طریق کانال تلگرام بسیج دانشجویی و سایت اطلاع رسانی خواهد شد.)

–  رفت و آمد از تهران به استان خوزستان با قطار (شرکت  رجا و شرکت مهتاب سیر) انجام خواهد شد.

_ مسیر رفت اردو از تهران (برادران و خواهران) به سمت اندیمشک میباشد  و بازگشت (برادران و خواهران) از خرمشهر به سمت تهران

– بازدید و جا به جایی در بین مناطق و زیارتگاه های شهدا در منطقه، توسط اتوبوس انجام خواهد شد.

– براساس زمانبندی سال‌های گذشته، پیش بینی می شود از مناطقی همچون؛ دوکوهه، شرهانی، فتح المبین، فکه، شلمچه، طلاییه، خرمشهر، دهلاویه، هویزه، پاسگاه زید، اروند و… بازدید و زیارت انجام شود.(لازم به ذکر است در اسرع وقت و با تعیین بازه زمانی و همچنین وضعیت میزبانی ستاد راهیان نور و هماهنگی های لازم با سازمان بسیج دانشجویی ، اطلاعات دقیق و قطعی اعلام خواهد شد.)

علاوه بر راوی، اساتید و روحانیون همراه، (چه در سفر برادران و چه در سفر خواهران) از راویان هشت سال دفاع مقدس در مناطق نیز بهره مند خواهیم شد.

– با توجه به انعطاف در برنامه ریزی (متناسب با هر منطقه) جزئیات برنامه های روزانه بزودی اعلام خواهد شد.

– با توجه به محدودیت فضا حداکثر بار مجاز برای هر نفر یک ساک دستی می باشد.(مسئولیت نگه داری و حفاظت از وسایل شخصی بر عهده دانشجو می باشد)

_ همه ی حاضرین در سفر بیمه خواهند شد.

_ در طول مراحل ثبت نام، بارگزاری اسکن کارت ملی اختیاری می باشد. ( مستحب موکد!!)

مهم:  لازم به ذکر است ثبت نام و پرداخت هزینه اردو، فقط از طریق این سایت و به صورت آنلاین صورت میگیرد و در صورت عدم پرداخت هزینه سفر، ثبت نام شما، ناموفق در نظر گرفته میشود. (اگر به هر دلیلی قادر به پرداخت هزینه بصورت کامل نیستید، شهدا شما را دعوت می کنند، به این آیدی ( SarbazeGomnami@ ) در تلگرام پیام بدهید تا مشکل شما را حل کنیم)


هزینه های اردو: هزینه سفر راهیان نور برای برادران و خواهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که برای بار اول اعزام میشوند ۵۰٫۰۰۰ تومان ( با اعمال تخفیف) می باشد.  ( ۱۵ درصد از هزینه واقعی اردو) 

هزینه سفر راهیان نور برای برادران و خواهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که یک بار یا بیشتر یک بار اعزام شده اند ۷۰٫۰۰۰ تومان ( با اعمال تخفیف) می باشد.  ( ۲۰ درصد از هزینه واقعی اردو) 

_ هزینه سفر راهیان نور برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ( مهر و بهمن ۹۷)  ۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد . ( ۱۰ درصد از هزینه واقعی اردو)

_ هزینه سفر راهیان نور برای دانشجویان سایر دانشگاه ها، اساتید و فارغ التحصیلان ۱۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد. ( ۴۵ درصد از هزینه واقعی اردو) لازم به ذکر است ثبت نام این بزرگواران و نهایی شدن آن، فقط در صورت وجود ظرفیت می باشد. 

لازم به ذکر است که به زودی شرایط اعمال تخفیف از طریق کانال اطلاع رسانی خواهد شد!

نکته: پیشنهاد میشود کسانی که در اولویت های بعدی میباشند حتما نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه اقدام کنند تا به صورت قطعی وارد لیست اولویت بندی بشوند و اگر احیانا اولویت شامل این عزیزان نشد هزینه واریزی سریعا از طرف بسیج دانشجویی عودت خواهد شد.

 

جدول زیر هزینه های واقعی اردو برای هر نفر می باشد که صرفا جهت اطلاع بزرگواران در اینجا قرارداده شده است.

هزینه واحد عنوان شماره
190٫۰۰۰ تومان هر نفر بلیط قطار رفت و برگشت ۱
80٫۰۰۰ تومان برای هر نفر در ۴ روز هزینه اتوبوس ۲
80٫۰۰۰ تومان هر نفر در ۴ روز هزینه غذا و میان وعده ۳
15٫۰۰۰ تومان هر نفر هزینه پک فرهنگی ۴
5٫۰۰۰ تومان هر نفر در ۴ روز هزینه اسکان ۵
370٫۰۰۰ تومان جمع هزینه ها  

 


خواهران به نکات زیر توجه کنند:


خواهران محترمی که اقدام به ثبت نام کردند می‌بایست بعد از ثبت نام ، حتماً نسبت به دانلود، پرینت و تکمیل فرم رضایت نامه اقدام نموده و آن را به دفاتر بسیج دانشجویی خواهران دانشکده خود تحویل دهند و حضور ایشان در اردو منوط به تکمیل این فرم است. همچنین هرگونه عدم اطلاع به والدین برعهده دانشجو می‌باشد.

_ ظرفیت اردوی خواهران 170 نفر میباشد. 

_ به دلیل محدود بودن ظرفیت کاروان خواهران، تمام افرادی که ثبت نام میکنند به صورت قطعی در اردو حضور نخواهند داشت. و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند


_ بعد از پایان ثبت نام اولویت حضور شما از طریق ایمیل یا پیامک به شما ارسال خواهد شد.


دریافت کد تخفیف:
در صورتی به غیر از خودتان، دو نفر دیگر از داتشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که تا به حال در اردوی راهیان حضور نداشته اند را تشویق به ثبت نام کنید، میتوانید با ارسال  کد پیگیری ثبت نام آن دو نفر به صورت یک پیامک به سامانه 660000329 ، علاوه بر تخفیف های ذکر شده، کد تخفیف 10 هزاز تومانی دریافت نمایید. (در فرم ثبت نام فیلد کد وارد کردن کد تخفیف اضافه شده است)


 جهت کسب اطلاع از فعالیت ها و اقدامات مقدماتی و اجرایی اردو می‌توانید به کانال تلگرام بسیج دانشجویی و یا به سایت بسیج دانشجویی www.BSBMU.ir مراجعه فرمایید.

کانال تلگرام https://telegram.me/BSBMU_IR و یا جستجو در تلگرام تحت عنوان _BSBMU_IR@


جهت ثبت نام رو لینک مربوطه کلیک کنید
ظزفیت کاروان خواهران تکمیل میباشد و ظرفیت جدید نداریم


ثبت نام برادران ظرفیت تکمیل


ثبت نام خواهران ظرفیت تکمیل


دانلود فرم رضایت نامه خواهران


مطالب مرتبط

2 نظر

 1. مهدی جعفری

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده راهیان نور ثبت نام کردم اما مشکلی برای من پیش اومده و میخوام انصراف بدم.

  پاسخ
  1. بسیج دانشجویی

   سلام
   به آیدی زیر پیام بدید تا اگر هزینه پرداخت کردید به شما برگردونده بشه.
   @sarbazegomnami

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *