• تلگرام
  • اینستاگرام
  • بله
دوره مطالعاتی «پیشوایان همیشگی»

دوره مطالعاتی «پیشوایان همیشگی»

دوره مطالعاتی «پیشوایان همیشگی»

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد جهت آشنایی بیشتر با تاریخ زندگانی ائمه اطهار علیهم السلام و سیره عملی این بزرگواران دوره‌ای مطالعاتی با محوریت کتاب‌های “همرزمان حسین علیه السلام” و “دو امام مجاهد ” برگزار نماید.

این دوره به دو صورت حضوری و مجازی (آنلاین) برگزار می‌گردد و دانشجویانی که در زمان برگزاری کلاس‌ها تهران نیستند نیز امکان بهره‌مندی از دوره را خواهند داشت. همچنین جهت استفاده بیشتر از دوره، کتاب‌های مذکور با تخفیف ویژه خدمت شرکت‌کنندگان گرامی عرضه خواهد شد. دوره شامل ١٢ جلسه از تاریخ ١٢ تیرماه لغایت ۴ شهریور ماه بوده و هر جلسه شامل دو کلاس ١.۵ ساعته خواهد بود. 

هزینه دوره برای شرکت‌کنندگان حضوری ١۶٠ هزار تومان و برای افرادی که بصورت مجازی (آنلاین) در دوره شرکت نمایند، ١٠٠ هزار تومان می‌باشد.تخفیف ویژه برای اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است که برای دریافت کد تخفیف می‌توانید به آیدی @pishvayan مراجعه فرمایید. همچنین کتاب‌های دوره با تخفیف ۵۰ درصد با قیمت ۴٠ هزار تومان به شرکت‌کنندگان محترم تقدیم می‌گردد. (هزینه پست مبلغ ١٠ هزار تومان می‌باشد.)

قوانین و جزئیات بیشتر دوره در کانال  تلگرامی @pishvayan_hamishegi اطلاع‌رسانی خواهد شد. شما می‌توانید سوالات خود در رابطه با دوره را با آیدی @pishvayan در میان بگذارید.

جهت ثبت نام کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *