آخرین اخبار
بیانیه بسیج دانشجویی در پایان دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

بیانیه بسیج دانشجویی در پایان دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

بسم الله.

ما باید علم را با همه‌ی معنای کامل آن به عنوان یک جهاد دنبال کنیم؛ این را من به جوانها، استادان و دانشگاهها می‌گویم. (بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی)

پس از تلاش های بی وقفه اعضای بسیجی دبیرخانه دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور این بار هم این همایش با استقبال بی نظیر دانشجویان از سراسر کشور به پایان رسید و برگ زرین دیگری برای جهادگران علمی بسیج دانشجویی این دانشگاه بود. ضمن تشکر از تمامی دانشجویان و اساتیدی که با ارسال مقالات و شرکت در این همایش باعث دلگرمی ما برای محکمتر پیمودن این راه گردیده اند از تک تک تیم برگزاری که در چند ماه گذشته با تلاش جهادی خود مقدمات چنین اتفاق علمی دانشجویی بزرگی را رقم زده اند صمیمانه سپاسگزاریم.

هدف از برگزاری این همایش عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، قدم گذاشتن در راه گسترش علم و دانش و برداشتن گامی هرچند کوچک در راه جهاد علمی در کشور عزیزمان ایران است و تمام تلاش ما برای ایجاد فضایی صمیمانه و علمی در جامعه علوم پزشکی می باشد. بسیج دانشجویی در تمامی فعالیت های گسترش علم و فرهنگ را سرلوحه قرار داده است و به دنبال اعتلای انقلاب مردم ایران می باشد.

اما آنچه که باعث آزار و ناراحتی ما می گردد استفاده ابزاری، برچسب های بی انصافانه و تلاش برای سوء استفاده از چنین فعالیت هایی می باشد. اگر آقایان می خواهند برای فعالیت ها و اغراض سیاسی خود تریبون داشته باشند باید در برنامه هایی با چنین ماهیتی شرکت جسته و در آنجا دست به کارهای اینچنینی بزنند. که متأسفانه شاهد آن هستیم که معاون وزیر جمهوری اسلامی ایران با بی حرمتی به این فضا دست به کاری خلاف موازین شرعی و قانونی می زنند.

جناب دکتر سیاری! اینکه برای رأی آوردن کاندیدای مورد نظر خود دست به چنین حرکات ناشایست و دور از شأنی بزنیم و در مراسمی که مهمان آن هستیم حرمت میزبان را نگاه نداریم و با بی اعتنایی به تلاش و هدف همایش که همانا اعتلای فضای علمی و پژوهشی می باشد با تلاش های مذبوحانه برای دولت مستقر رأی جمع کنیم نه تنها در شأن ایرانی مسلمان نیست که در شأن مدیران عالی کشوری نیز نمی باشد. بسیج دانشجویی استفاده ابزاری از فضاهای تخصصی و علمی در جهت اغراض نادرست سیاسی را به شدت محکوم می نماید و از خداوند برای مدیران، مسئولین و سردمداران دولت تدبیر و امید طلب مغفرت و بخشایش می کند که اینچنین از امکاناتی که نظام به واسطه مسئولیت در اختیارشان قرار می دهد استفاده ی سوء می نمایند.

از اینجا تمام سوء استفاده های سیاسی از فضاهای تخصصی و علمی را به جد محکوم می نماییم و اعلام می داریم که به هیچ عنوان به هیچ کسی در هیچ جایی اجازه چنین کاری را نخواهیم داد، بسیج دانشجویی بعنوان یک تشکل انقلابی به هیچ کاندیدایی چک سفید امضا نخواهد داد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته است. تنها خط قرمز ما در چهارچوب انقلاب، بیانات پیر جمارانی مان امام خمینی و رهبر عزیز انقلاب می باشد.

والعاقبة للمتقین

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *