ثبت نام دوره آنلاین آمادگی آزمون علوم پایه (آنافیز)

ثبت نام دوره آنلاین آمادگی آزمون علوم پایه (آنافیز)

دوره آنلاین آمادگی آزمون علوم پایه (آنافیز)

 

علی رغم اذعان بسیاری از دانشجویان ترم های بالاتر که دوران علوم پایه را بی حاصل و بی اهمیت جلوه می دهند؛ اما یک بررسی اجمالی نشان می دهد، موفقیت دانشجویان پزشکی در دوره های بالین تا حد زیادی مرهون تلاش مستمر آنان از دوران علوم پایه بوده است و به هر میزان پایه دانشجو در دروس اصلی علوم پایه یعنی فیزیولوژی و آناتومی قوی تر باشد، از شانس بالاتری برای موفقیت در دوران بالین برخوردار خواهد بود.

در دوره آنافیز نیز با توجه به همین اصل، سعی اساتید بر این خواهد بود که دانشجویان به تسلط مناسب و مطلوبی از دروس مهم و کاربردی فیزیولوژی و آناتومی دست پیدا کنند؛ از یک سو برای آزمون علوم پایه آماده شوند و از سوی دیگر مفاهیم کاربردی اینرو دروس که بعداً نیز با آن سروکار خواهند داشت را مرور نمایند.

بنابراین با بهره‌گیری از این دوره نه تنها دانشجویان ترم ۴ و ترم ۵ (سیستم ریفرم) که ترم جاری امتحان علوم پایه خواهند داشت می‌توانند برای آزمون آمادگی لازم را کسب نمایند؛ بلکه دانشجویان دیگر ترم ها نیز می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و تسلط خود بر روی این دروس را افزایش دهند و ارتباط بهتری با دوران علوم پایه برقرار کنند.

 

و اما دوره آنافیز از ٢٣ مرداد ماه آغاز شده و تا ١١ شهریور ماه ادامه خواهد داشت

 

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید؛ تدریس های دوره توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشجویان رنک این دانشگاه در آزمون علوم پایه انجام خواهد شد.

 

همینطور دوره کاملا مجازی بوده و شما میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های ثبت نام شده شرکت نمایید؛ درس جنین شناسی برخلاف فیزیولوژی و آناتومی به صورت آفلاین ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ همه مباحث در ٧ پکیج گنجانده شده؛ که به تفصیل در تصویر زیر مشاهده میکنید؛

 

شما میتوانید بنا به نیاز، هر کدام از پکیج های مذکور را انتخاب نمایید.

لطفا پیش از ورود به مرحله ثبت نام، پکیج های مورد نظر خود را از لیست بالا انتخاب نمایید.(در مرحله ثبت نام پکیج ها با اعداد مختص خود نشان داده شده اند)

همچنین دوره برای دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تخفیف ٢۵ درصد قائل شده است؛ اما دانشجویان دیگر دانشگاه ها نیز در صورت ثبت نام گروهی (۵ نفر) مشمول همین تخفیف خواهند شد.

 

ثبت نام در دوره

 

مهلت ثبت نام در دوره: 14 مرداد ماه

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *