مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ویژه برنامه «مرد میدان» در تاریخ 10 دی ماه 1399 با حضور محدود تعدادی از مسئولین دانشگاه ، خانواده معظم شهدا و دانشجویان برگزار شد.

در این مراسم که به همت بسیج دانشجویی و با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار گردید، ابتدا آقای احمد بابایی در خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی به شعرخوانی پرداختند.

در ادامه سرهنگ پاسدار اصحاب کریمی معاون اجرایی سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، در خصوص سیدالشهدای مقاومت و مدافعان حرم روایت‌گری نمودند.

هم‌چنین گروه نسیم قدر به اجرای سرود در مدح شهید سلیمانی و مدافعان سلامت پرداخت.

در ادامه مراسم، دکتر زالی رئیس دانشگاه در سخنانی، به ابعاد و ویژگی‌های شخصیتی حاج قاسم سلیمانی اشاره نمودند: نگاه مدبرانه، عمیق و راهبردی ایشان در صحنه‌های نبرد اجتماعی و هم‌چنین تواضع، فروتنی و خشوع مثال‌زدنی.

ایشان در ادامه مردم‌دوستی و توجه به مردم را یکی دیگر از ویژگی‌های اخلاقی سردار سلیمانی ذکر کردند.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران در ادامه با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی با هدف مهار ویروس کرونا اظهار کرد: این طرح با نام بزرگ این شهید والامقام با مؤلفه‌های نظارت، حمایت و مراقبت در بالاترین سطح کیفی برای ریشه‌کنی کرونا و ارائه خدمات با کیفیت به مردم در حال اجراست.

در انتهای برنامه نیز از خانواده شهدای مدافع سلامت و مدافع حرم تقدیر به عمل آمد.

 

تصاویری از این مراسم را در ادامه میبینید:

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *