ثبت نام اردوی راهیان نور 94

ثبت نام اردوی راهیان نور 94

با توجه به نزدیکی ایام آغاز حرکت معنوی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) نیز همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری این اردو خواهد کرد.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی اجرایی و محتوایی اردو، جهت بالا بردن کیفیت و هماهنگی، نکات و شرایط اردو به شرح ذیل خواهد بود.

تذکرات و جزئیات مهم سفر:

– اردوی راهیان نور این واحد دانشگاهی به همت بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد و این اردو، اردوی «دانشجویی» می‌باشد.

– بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنوب مطابق برنامه ریزی (اعلامی) انجام خواهد شد. (برنامه منعطف و بر اساس شرایط و اقتضائات پیش بینی شده است لذا قابل تغییر و جابه جایی است)

اولویت با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) و دانشجویان ورودی جدید و آن دسته از دانشجویانی است که توفیق زیارت و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس و قربانگاه شهدای گرانقدر، اولین بار است که شامل حالشان می شود.

ظرفیت اردوی خواهران تکمیل شده و افراد متقاضی به صورت ذخیره ثبت نام خواهد شد.

– مدت زمان اردو و حضور کاروان در منطقه 4 روز می‌باشد و اردوی خواهران و برادران به صورت مجزا خواهد بود

زمان اردوی برادران در بازه‌ی زمانی بین 94/12/18 لغایت 94/12/22 و مسیر حرکت از شمال خوزستان به سمت جنوب منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز: دوکوه ، هویزه ، میثاق )

زمان اردوی خواهران نیز در بازه زمانی 94/12/18 لغایت 94/12/22 و مسیر حرکت از جنوب خوزستان به سمت شمال منطقه می باشد ( اسکان ها به ترتیب روز: میثاق ، هویزه ، دوکوه )

– با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام و درصورت تکمیل ظرفیت، سامانه ثبت نام بسته خواهد شد (چنانچه با انصراف افراد افزایش ظرفیت امکان پذیر بود، بازگشایی سامانه ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.)

– مسیر رفت اردو از تهران (برادران به سمت اندیمشک) ( خواهران به سمت اهواز) و بازگشت (برادران از اهواز )(خواهران از اندیمشک)به سمت تهران با قطار (شرکت ریل ترابر سفیر) انجام خواهد شد.

– بازدید و جا به جایی در بین مناطق و زیارتگاه های شهدا توسط اتوبوس انجام خواهد شد.

– براساس زمانبندی سال‌های گذشته، پیش بینی می شود از مناطقی همچون؛ دوکوهه، شرهانی، فتح المبین، فکه، شلمچه، طلاییه، خرمشهر، دهلاویه، هویزه، پاسگاه زید، اروند و… بازدید و زیارت انجام شود.(لازم به ذکر است در اسرع وقت و با تعیین بازه زمانی و همچنین وضعیت میزبانی ستاد راهیان نور و هماهنگی های لازم با سازمان بسیج دانشجویی ، اطلاعات دقیق و قطعی اعلام خواهد شد.)

علاوه بر راوی، استاد، روحانیون و مداحان همراه، (چه در سفر برادران و چه در سفر خواهران) از راویان هشت سال دفاع مقدس در مناطق نیز بهره مند خواهیم شد.

– با توجه به انعطاف در برنامه ریزی (متناسب با هر منطقه) جزئیات برنامه های روزانه بزودی اعلام خواهد شد.

– با توجه به محدودیت فضا حداکثر بار مجاز برای هر نفر یک ساک دستی می باشد.(مسئولیت نگه داری و حفاظت از وسایل شخصی بر عهده دانشجو می باشد)

– هزینه سفر راهیان نور برای برادران و خواهران 30.000 تومان می باشد . 

خواهران محترمی که اقدام به ثبت نام کردند می‌بایست در زمان مقرر و اعلامی، حتماً نسبت به دانلود، پرینت و تکمیل فرم رضایت نامه اقدام نموده و آن را به دفاتر بسیج دانشجویی خواهران دانشکده خود تحویل دهند وحضور ایشان در اردو منوط به تکمیل این فرم است. همچنین هرگونه عدم اطلاع به والدین برعهده دانشجو می‌باشد.

– لطفاً در طول سفر به دلیل راحتی و حفظ نظم در پیشبرد اردو تابع برنامه اعلامی از سوی مسئولین اردو باشید و ملزم به رعایت آن شوید. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه سرپیچی از ضوابط اعلامی از سوی مسئول اردو به عهده شخص می‌باشد.

– جهت کسب اطلاع از فعالیت ها و اقدامات مقدماتی و اجرایی اردو می‌توانید به کانال تلگرام بسیج دانشجویی و یا به سایت بسیج دانشجویی www.BSBMU.ir مراجعه فرمایید.

کانال تلگرام https://telegram.me/BSBMU و یا جستجو در تلگرام تحت عنوان BSBMU@

با توجه به تغییرات زمانی انجام شده در برنامه زمانی سفر، افرادی که قبل از تاریخ ۹۴/۱۰/۱۲ ثبت نام کرده اند، در صورت تمایل به انصراف از سفر، میتوانند از طریق بخش نظرات سایت مراتب را به مسئول ثبت نام اطلاع رسانی نمایند.

جهت ثبت نام رو لینک مربوطه کلیک کنید

ثبت نام برادران

ثبت نام اصلی و ذخیره خواهران تکمیل شده است.

دانلود فرم رضایت نامه خواهران 

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. فاضلیان

  سلام من از دانشجویان ارشد هستم خواستم بدونم افراد متاهل هم میتونن در اردو حضور داشته باشند؟منظورم زوج متاهل است که باهم در اردو باشند

  پاسخ
  1. بسیج دانشجویی

   سلام
   با توجه به محدودیت های حمل و نقل و ظرفیت اسکان های منطقه، متاسفانه این امر مقدور نبود.

   پاسخ
 2. مریم

  سلام خب چرا ظرفیت اردو رو بالا نمی برید؟؟؟ خیلی حیفه که اینهمه از علاقمندان نتونن به این سفر بیان…

  پاسخ
  1. بسیج دانشجویی

   سلام
   امسال به دلیل اسقبال گسترده و کبود بلیط قطار، این امکان به سختی وجود دارد. در حال حاضر ثبت نام به صورت دخیره وجود دارد و در صورت افزایش ظرفیت اطلاع رسانی خواهد شد.

   پاسخ
 3. محمد

  سلام
  توی فرم ثبت نام فیلدی برای کد ملی وجود نداره و من نمیتونم ثبت نام کنم

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *