بیانیه ۴۱ حوزه بسیج دانشجویی در پی بمباران دانشگاه غزه

بیانیه ۴۱ حوزه بسیج دانشجویی در پی بمباران دانشگاه غزه

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آن روز که فرزندان خمینی کبیر در راه مبارزه با ظلم و فساد جان خود را فدا می‌کردند، مسیری را آغاز نمودند که تک تک مستضعفان جهان را به پا می‌خیزاند و در راه عزت خود همه یک مشت می‌گردند و بر دهان ظالمان جهان می‌کوبانند که قطعا تمدن اسلامی و ظهور حضرت حجت از چنین مسیری می‌گذرد که خداوند می‌فرماید:

ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم.

 

ای ستمگران یهود بدانید امروز یکایک مستضعفان انقلاب خمینی در سراسر محور مقاومت با اداره پولادین خود جمع گشتند و طوفانی به پا کردند که عامل آن خود شمایید چرا که از جسارت به مسجد الاقصی ابایی ندارید و وحشیانه کودک می‌کشید و کودک کشی را پیشه خود ساخته‌اید؛ این چنین است که ستون فقرات خانه عنکبوت‌تان فروریخته است.

 

ای غاصبان؛ به فرموده قرآن شما در زمین دوبار فساد می‌کنید و به سرکشی و طغیان بزرگ دچار می‌شوید، بار اول قادر متعال بندگان سخت پیکار و نیرومند خود را بر ضد شما برانگیخت و آنان برای کشتن شما لابه‌لای خانه‌هایتان در جستجو بودند؛ و وعده دوم که فرا می‌رسد، آن چنان پیکارگران بر شما سخت خواهند گرفت که آثار مصائب بر شما وارد خواهد آمد و هر چه را دست یابند در هم کوبند و شما را زیر سلطه خود درآورند.

 

با بمباران دانشگاه غزه، همچون ترور دانشمندان ما، بار دیگر نشان داده شد که رژیم صهیونیستی ساحت علم را انحصارا در خدمت چپاول‌گری و نسل‌کشی‌های خود می‌داند و از رسیدن فلسطین و فلسطینیان به توسعه علمی هراسان است

این رژیم با بمباران دانشگاه غزه نشان داد که حتی برای ساحت علم و علم آموزی هیچ ارزشی قائل نیست و حاضر است برای رسیدن به اهداف زشت و خبیثانه خود دست به هر کاری بزند.

 

حال سوال اینجاست؛

آیا مراجع علمی و دانشگاه‌های جهان نمی‌خواهند موضع خودشان را مشخص کنند؟ آیا اساتید دانشگاه‌های جهان نمی‌خواهند در مورد جسارت به ساحت علم واکنشی نشان دهند؟

چرا برخی صاحب نظران و رسانه‌های داخلی و خارجی این اتفاقات را نادیده گرفته‌اند و هیچ موضع جدی از خود نشان نمی‌دهند؟

آن‌هایی که دم از تحصیل و علم می‌زنند چرا در مقابل هدف قراردادن دانشگاه غزه و با خاک یکسان کردن آن ساکت نشسته‌اند؟

 

کنون که با بمباران دانشگاه غزه میزان شرافت خود را نشان دادند و در افتخار کودک کشی سبقت می‌جویند، ما دانشجویان انقلاب به سازمان‌های دروغین بین المللی و راس آن سازمان ملل غالبا غیر متحد می‌گوییم: صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَايَرْجِعُونَ

و به فرموده امام خامنه‌ای در این پیکار هر چه بیشتر قتل عام و کشتار کند، بلای بزرگتری بر سرش خواهد آمد و سیلی سنگین‌تری بر رخسارش خواهد نشست؛

 

رژیمی که در بمباران پادگان یا دانشگاه تفاوتی قائل نیست و با خوی حیوانی به دنبال کشتن زن و فرزندان بی‌گناه است ولی رذیلانه سخن از آسیب به ایادی خود میزند؛ پس عذاب خدا فراگیر است، مظلوم نمایی را کنار بگذار و ایادی خود را آسیب دیده نشان مده چرا که در تنهایی خود خشمگین و به فکر مکر و ظلمی پس موتوا بِغَيظِكُم.

 

و ای دولت‌ها و مردمان مسلمان جهان وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَ لَاتَفَرَّقُوا، این ریسمان الهی امروز مسئله فلسطین است و به مردمی از امت پیامبر که مظلومانه در پی یاری‌اند، کمک کنید که ادای دین به پیامبر جهاد همه جانبه است؛ و به جهانیان نشان دهید که بر سحر یهود مهر باطل می‌کوبانید که خدا یاری‌گر شماست و ظلم و باطل رفتنی است چنان که فرمود: جَآءَ ٱلۡحَقُّ وَ زَهَقَ ٱلۡبَٰطِلُۚ إِنَّ ٱلۡبَٰطِلَ كَانَ زَهُوقٗا

 

و امروز پیشانی فلسطینیانی را می‌بوسیم که این غده سرطانی را ریشه‌کن خواهند کرد و چنان طوفانی به پا می‌کنند که حتی دولت‌هایی که قمار عادی سازی روابط با این رژیم منحوس را در پیش گرفتند متلاشی خواهند شد.

امروز صف آرایی جبهه حق و باطل روشن‌تر از همیشه در جریان است؛ رژیم صهیونیستی بیش از گذشته دچار انحطاط شده و با ضربه غیر قابل ترمیم اخیر مجاهدان فلسطینی دیگر آن رژیم سابق نخواهد شد. پس آن‌هایی که خواب عادی سازی روابط با این رژیم کودک‌کش را می‌بینند از خواب جهالت برخیزند و واقعیت میدان را با چشم حقیقت نظاره کنند که معادلات به نفع جبهه مقاومت در حال تغییر است.

 

شورای دروغین حقوق بشر در برابر زنان و کودکان بی‌گناهی که در حملات رژیم صهیونیستی کشته می‌شوند یا در برابر استفاده از بمب‌های فسفری ممنوعه ساکت شده است و هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌دهد.

اکنون به سازمان ملل و دیگر مراجع بین المللی و دولت‌های اسلامی و صاحب نظران سیاسی داخلی و خارجی هشدار می‌دهیم که در صورت عدم اتخاذ موضع قطعی در جریان اخیر فلسطین، آنان را شریک و پشتیبان جنایات و قتل‌عام‌های صهیونیست‌ها می‌دانیم و بر دولت جمهوری اسلامی واجب می‌دانیم که در مورد ارتباط با این دولت‌ها تجدید نظر کند و هشدار لازم را بدهد. بسیج دانشجویی ضمن حمایت کامل خود از مجاهدان و ملت فلسطین، اقدامات رژیم متجاوز صهیونیستی را محکوم می‌کند و آمادگی خود را جهت کمک به جبهه مقاومت را اعلام می‌کند.

 

إِنَّا فَتَحۡنَا لَكَ فَتۡحٗا مُّبِينٗا

 

وَ السَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

وَ السَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَ رَحْمَةُ اَللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *