بیانیه بسيج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي
بیانیه بسيج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي

بیانیه بسيج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي

ال سقوط

فاجعه‌ي تاريخي منا بار ديگر بي كفايتي و بي لياقتي آل سعود را براي جهان اسلام روشن کرد


 

بسم الله الرحمن الرحيم
والذين هاجرو في سبيل الله ثم قتلو او ماتو ليرزقنهم الله رزقا حسنا ( حج /٥٨)
فاجعه ي جانسوز و ناگوار حج امسال موجب تالم خاطر و دردمندي جهان اسلام در روز عيد سعيد قربان گرديد و صحنه ي باشكوه حج به قربانگاه حاجيان مظلوم در منا بدل شد .
لازم است اين فاجعه ي عظيم را به ساحت مقدس حضرت وليعصر(عج) ، مقام معظم رهبري ، خانواده هاي داغدار حجاج عزیز بيت الله الحرام و تمامي ملت شريف و بزرگ  ايران تسليت عرض كنيم.
اين فاجعه ي تاريخي بار ديگر بي كفايتي و بي لياقتي حكومت دست نشانده ي سعودي را براي جهان اسلام روشن نمود .
حاكمان و رهبران آل سعود كه پس از مرگ پادشاه سابق با اعمال نسنجیده ی خود جاهليت اين نظام پادشاهي را بيش از هر زمان ديگری به جهانيان نشان داده اند و در روز عيد قربان به جاي آن كه در حفظ جان و امنيت حاجيان عزيز  كوشا باشند در فكر قرباني كردن زنان و كودكان مردم در صنعا و عدن و منامه و سوريه و عراق هستند و ميل خود به  خونريزي را نمايان می کنند .
اعمال اين نظام دست نشانده ي استكبار و صهيونيست بار ديگر پيام حضرت امام خميني را زنده ميكند كه فرمودند :”( ان‏شاءاللّه‏ ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت).
اعمال اين نظام متحجر بهتر از هر چيز ديگر نشان دهنده ي بي كفايتي اين حاكمان است; كه خود را خادمين حرمين شريفين مي نامند. امروز بيش از هر زمان ديگر  بوي الرحمن آل سعود  در عرفات و منا استشمام ميشود و نويد دهنده ي آن است كه انشالله به زودي حرمين از چنگال وهابيت تكفيري آزاد خواهد شد و نماز ظهر را به امامت وليمان  ،اماممان و مولايمان حضرت وليعصر در امنيت و وحدت كامل و با تمامي مسلمين جهان چه شيعي و چه سني در بقيع اقامه خواهيم كرد . امروز بايد به وعده ي الهي كه ميفرمايد:  ان تنصروا الله ینصرکم و  يثبت اقدامكم ايمان آورد و با اگاهي از حوادث جهان اسلام در اين پیچ تاريخي با پايداري و وحدت و درك توطئه هاي دشمن در مسير جامعه ي متمدن اسلامي حركت كرد و در اين خاموشي سران كشورهاي به ظاهر اسلامي، نظام جمهوري اسلامي ايران ، دولت و مجلس و ساير مسئولان ذيربط انتظار ميرود در حركت جهان اسلام بسوي آرمانهاي مقدس مهدويت و حكومت اسلام ناب محمدي تلاش مضاعف داشته باشند و پيگير فاجعه عظيم حج از مراجع قانوني باشند .
ما دانشجويان بعنوان موذنان جامعه و قشر پويا و متحرك بايد به وظيفه ي شرعي خود كه اگاهي بخشي و بيداري جامعه است ، جامه ي عمل بپوشانيم ودر راستاي تحقق وعده هاي الهي به مبارزه ي خود با استكبار جهاني و دست نشانده هاي آنها در منطقه كه در راس انها نظام منحط سعودي قرار دارد ادامه بدهیم تا به ارمان جامعه ي اسلامي كه حكومت مستضعفان در جهان است دست پيدا كنيم .
بسيج دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي (ره)
شنبه ٤ مهر ١٣٩٤

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *